Taxi Bytom


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi w Bytomiu

Miasto Bytom leżące w południowej części Polski połączone DK94, DK79, DK88 oraz autostradą A1. W pobliżu dostępne takie miasta jak Piekary Śląskie, Zabrze czy Chorzów. Doskonały punkt wypadowy do innych pobliskich miejscowości, jak i również dobre miejsce do zatrzymania się na dłużej. Jeśli jesteście bez środka transportu – nic straconego, taxi w Bytomiu jest sporo. Przygotowaliśmy listę taksówek z Bytomia, którymi możecie poruszać się po mieście oraz poza nim. Będąc w Bytomiu musicie zobaczyć między innymi Zabytkową Kopalnię Srebra, Muzeum Górnośląskie, Muzeum Powstań Śląskich czy Śląski Stok Narciarski. Do wszystkich tych oraz innych miejsc zawiezie Was kierowca taksówki. Nie musisz martwić się o drogę, parking czy inne przeszkody. Taksówkarze w Bytomiu odbiorą Ciebie z dogodnego miejsca i zawiozą, tam gdzie chcesz zwiedzać lub spędzić czas.

Opinie o taksówkach w Bytomiu?

Pamiętaj, aby przed skorzystaniem z usługi taxi Bytom sprawdzić opinie oraz oceny poprzednich klientów. Dzięki temu podejmiesz decyzję, z którą firmą taksówkarską współpracować. Każda opinia jest ważna, dlatego też nie zapomnij po przejeździe wyrazić swojej wraz z odpowiednią oceną. Takie rozwiązanie pozwoli na wybór odpowiedniej taksówki w Bytomiu.

Taxi na lotnisko z Bytomia

Z Bytomia na lotnisko jest blisko do Balic (Kraków) około 82 kilometry, natomiast do Pyrzowic (Katowice) około 23 kilometry. Kursy za takie przejazdy nie będą drogie, a więc ruszając w podróż warto pojechać na lotnisko taksówką. Dzięki temu nie musisz płacić za parking przy lotnisku. Ponadto taksówkarze dobrze znają topografię miasta oraz drogę na lotnisko i dobiorą odpowiednią godzinę wyjazdu do trasy. Takie rozwiązanie spowoduje, że spokojnie i bezpiecznie dojedziesz na lotnisko przed wylotem.

Jakie dodatkowe usługi oferuję taksówki?

Zazwyczaj do standardowych usług, poza przewozem osób, oferują również drobne zakupy 24h – wystarczy zadzwonić na taxi i poprosić o zakupy z listą, a następnie podać adres pod jaki mają przywieźć. Opłacicie zakupy, a także kwotę za ich realizację – zazwyczaj to cena od 30 do 40 złotych. Ponadto możecie poprosić o doręczanie przesyłek lub kwiatów. Często można spotkać dodatkowe usługi w postaci transportu dzieci do szkoły i przedszkoli, a także w drugą stronę. Wtedy macie zapewnione, że dziecko jest pod opieką dorosłego i dotrze do przedszkola czy szkoły. Potrzebujesz innej niestandardowej usługi – zadzwoń na taxi Bytom i zapytaj się o możliwość jej realizacji.

Najbliższe postoje:

Przykładowy cennik taxi Bytom

Lotnisko Balice od 250 zł
Lotnisko Pyrzowice od 70 zł
Cieszyn od 210 zł
Częstochowa od 170 zł
Jastrzębie Zdrój od 150 zł
Kraków Centrum od 250 zł
Oświęcim od 150 zł

Ciekawostki

  • Miasto: Bytom
  • Województwo: śląskie
  • Powiat: M. Bytom
  • Powierzchnia: 69,44 km2
  • Populacja: 163 225
  • Strefa numeracyjna: (+48) 32
  • Tablice rejestracyjne: SY

Najczęstsze pytania o taxi Bytom

  • Na naszej stronie znajdziecie numery do 7 taksówek zlokalizowanych w Bytomiu.
  • Tak, praktycznie w każdej zapłacisz kartą płatniczą. Takie informacje znajdziecie bezpośrednio przy każdej z korporacji w naszym systemie.
  • Najtaniej jest w Lider Taxi Bytom – opłata wynosi 6.00 zł

Gdzie znajdę taksówkę w Bytomiu?

Postoje taksówek w Bytomiu zlokalizowane są w newralgicznych punktach, miejscach najbardziej publicznych, do których należą między innymi Centrum Handlowe Agora Bytom, Opera Śląska, Starówka Miasta czy Dworzec PKP. Wszystkie lokalizacje postojów w Bytomiu znajdziecie również na poniższej Mapie Google. Natomiast po co iść na postój taxi? Zamów taksówkę pod swój adres – tam, gdzie obecnie się znajdujesz. Kierowca przyjedzie po Ciebie pod wskazaną lokalizację i zawiezie w wybrany punkt końcowy. Nie musisz chodzić i szukać taksówek, zwłaszcza że może zdarzyć się tak, że akurat żadnej taksówki nie będzie na postoju ze względu na spory ruch w danym momencie.