Taxi Lublin


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi w Lublinie

Położone przy wschodniej granicy miasto Lublin połączone jest drogami S12, S19 oraz DK82. Ciekawa i piękna stolica województwa lubelskiego dysponuje portem lotniczym Lublin, z którego turyści oraz mieszkańcy mogą korzystać w kierunkach – Dublin, Oslo, Londyn, Burgas, Split czy Warszawa. Szeroka oferta atrakcji ściąga tutaj co roku wielu turystów. Co za tym idzie – niezbędny jest transport po mieście, a to związane jest z taksówkami. Przygotowaliśmy dla Was listę korporacji taxi działających na terenie Lublina. Jeśli potrzebujesz taksówki to już nie musisz szukać ich po całej sieci czy Mapach Google – wszystkie numery na taxi Lublin znajdziesz u nas w jednym miejscu. Taxi działają 24h, 7 dni w tygodniu i poza transportem osób oferują także dodatkowe usługi jak drobne zakupy, dostawy kurierskie, holowanie czy obsługa imprez okolicznościowych.

Jak zamówić taxi w Lublinie?

Przed zamówieniem taksówki sprawdź najważniejsze – opinie oraz oceny poprzednich użytkowników (klientów). Na tej podstawie podejmiesz decyzję – warto czy nie warto korzystać z usług. Poza tym ważnym aspektem jest kwota za przejazd – udostępnione na naszej stronie cenniki taksówek pozwolą Tobie obliczyć cenę za cały kurs. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią Taryfę, w której będziesz jechać – I lub II. Więcej o taryfach dowiesz się w naszym poradniku: Kiedy obowiązują i jakie są taryfy w taxi?.

Taxi na lotnisko w Lublinie

Lecisz samolotem na spotkanie biznesowe, wakacje lub przygodę? Po co jeździć samochodem na parking Portu Lotniczego w Lublinie i płacić za jego postój. Zamów taksówkę, która zawiezie Ciebie odpowiednio wcześniej na odprawę. Kierowcy znają doskonale topografię miasta, więc będą wiedzieli o której należy wyjechać i jakimi drogami, aby odpowiednio wcześniej zdążyć na samolot. Podobnie w powrotną stronę – zamów wcześniej taxi przez telefon, aby już na Ciebie czekała jak wylądujesz w Lublinie. Znajdź na naszym portalu ZłapTaryfę taksówkę oferującą transfer lotniskowy i zamów na odpowiednią porę.

Ile kosztuje przejazd taksówką?

Lublin należy do większych miast – powierzchnia mówi sama za siebie ponad 147 km2. Nie spodziewajmy się, że przejedziemy z punktu A do punktu B za 10 zł. Tutaj za samo rozpoczęcie kursu najmniej zapłacicie w okolicach 7.00 zł, a następnie za każdy kilometr w Taryfie I około 2.50 zł. Trzeba liczyć, że przejazd w Lublinie może wynieść w okolicach 30 zł – krótki kurs, nawet do 70-90 zł – długi kurs. Przed rozpoczęciem usługi możecie także zapytać kierowcę ile orientacyjnie zapłacicie za przejazd.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Lublin
  • Województwo: lubelskie
  • Powiat: M. Lublin
  • Powierzchnia: 147,45 km2
  • Populacja: 337 788
  • Strefa numeracyjna: (+48) 81
  • Tablice rejestracyjne: LU

Najczęstsze pytania taxi Lublin

  • Znajdziecie u nas 9 numerów telefonów do korporacji taksówek w Lublinie.
  • Tak, praktycznie w każdej zapłacisz kartą płatniczą. Takie informacje znajdziecie bezpośrednio przy każdej z korporacji w naszym systemie.
  • Najniższa opłata początkowa to 6.95 zł w Radio Taxi Lublin, a następnie to 7.00 zł w Echo Taxi Lublin oraz Radio Taxi ZT Lublin.

Gdzie znajdę taksówkę w Lublinie?

Taksówki w Lublinie zlokalizowane są w głównych, najbardziej publicznych miejscach – Port Lotniczy, Starówka, Dworzec PKP, Ogród Saski czy Centrum Handlowe Plaza. Niemniej jednak nie musisz na mapie szukać taksówki, aby z niej skorzystać. Wystarczy, że z powyższej listy wybierzesz, tą odpowiednią i zadzwonisz, a ona przyjedzie w miejsce, w którym się znajdujesz.