Taxi Lotnisko Poznań


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Taxi lotnisko Poznań – Ławica

Taxi Poznań lotnisko – tak jak w wielu innych dużych miastach, to obecnie jedna z popularniejszych form transportu, żeby dostać się na lotnisko. To nie dziwi, ponieważ taksówka najszybciej zawiezie nas na miejsce. Odbywa się to zdecydowanie sprawniej, niż mielibyśmy wybrać własny samochód lub komunikację publiczną. W tym pierwszym przypadku musimy sami dojechać na miejsce, a następnie pozostawić pojazd na płatnym parkingu. To więc zajmujące i kosztowne rozwiązanie. Jeśli zaś mowa o komunikacji publicznej, to niestety, ale podróż autobusem bywa męcząca i mało komfortowa, a co równie uciążliwe – trwa ona dość długo (wolne tempo jazdy, przystanki itp.).

Taxi na lotnisko – najlepsza opcja

Do Port lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, który zlokalizowany jest około 7 kilometrów w kierunku zachodnim od centrum miasta, zdecydowanie najlepiej dojechać, wybierając Taxi. Czas przejazdu taksówką wynosi około 25-30 minut, co pozwala na szybkie i bezproblemowe dotarcie na zaplanowany lot. To się opłaca po każdym względem w jedną, jak i drugą stronę, więc jak lądujesz na lotnisku w Poznaniu, również może skorzystać z przejazdu taksówką. Użyj do tego celu aplikacji lub podejdź do dedykowanego na lotnisku miejsca postoju taksówek. Zrób to tak, jak lubisz.

Jak najszybciej zamówić taxi na lotnisko w Poznaniu?

Taxi coraz częściej posiadają bardzo intuicyjne aplikacje – wystarczy ją pobrać i uruchomić. Kliknij „Zamów”, określ rodzaj i cenę taksówki, wciśnij „Potwierdź” i to wszystko. Taksówka pojawi się szybciej, niż myślisz. Dzięki aplikacji z łatwością możesz też obserwować jej trasę do Ciebie. Żeby zapłacić za kurs w Taxi, nie musisz mieć ze sobą portfela. Wystarczy w zakładce „Płatności” podpiąć wcześniej kartę, konto PayPal lub Android. Aplikacja sama ściągnie płatność za kurs. Można też tradycyjnie – zapłacić kartą lub gotówką u kierowcy. Ciekawym rozwiązaniem jest też największy ranking taxi w Polsce – zlaptaryfe.pl. Za pośrednictwem tego portalu szybko znajdziesz i wybierzesz odpowiednie taxi w obecnej lokalizacji. Pomogą Ci w tym oceny i opinie innych użytkowników.

Najbliższe taksówki:

Pytania o taxi Lotnisko Poznań

  • Transfer na lotnisko oraz z lotniska, przewóz osób w wybrany punkt w mieście oraz okolicy, drobne zakupy czy holowanie auta.
  • Z lotniska Ławica do Centrum Poznań jest około 8 kilometrów.
  • Tak, jest możliwość płatności kartą.

Lokalizacja taksówek na lotniku Ławica