Taxi Szczecin


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Taxi Szczecin – czy warto skorzystać?

Argumentów za skorzystaniem z taxi w Szczecinie znajdziesz wiele. Po pierwsze nie znasz topografii miasta tak dobrze, jak zna taksówkarz. Zawiezie klienta z punktu A do B odpowiednią trasą, zazwyczaj z najmniejszymi korkami – dla taksówkarzy liczy się również czas. Pamiętaj, że w mieście parkingi są płatne, jadąc taxi nie musisz się o to martwić – gdzie zaparkujesz, na ile czasu, i ile zostawisz w parkomacie. Taksówka podwozi Ciebie dokładnie pod wybrane miejsce, wysiadasz i masz z głowy całą resztę.

Usługi taksówkarzy

Zdecydowana większość taksówek poza przewozami osób oferują dodatkowe usługi. Zapomniałeś drobnych zakupów – to już nie problem. Taksówkarz wskoczy do sklepu, zrobi drobne zakupy i dostarczy Tobie pod drzwi. Usługa jest oczywiście dodatkowo płatna, ale jak jesteś podziębiony, nie możesz wyjść z domu, bo opiekujesz się dzieckiem lub masz złamaną nogę – to idealne rozwiązanie. Oczywiście to nie wszystko. W ramach dodatkowych usług taxi w Szczecinie oferuje holowanie pojazdów na linkę, pomoc przy odpaleniu samochodu na kable czy odprowadzenie Twojego samochodu, jeśli spożyłeś alkohol. Warto pamiętać, że taksówkarz może również dostarczyć przesyłkę czy kwiaty w wybrane przez Ciebie miejsce – to są osoby do zadań specjalnych i można liczyć na ich pomoc.

Zwiedzanie taksówką po Szczecinie

Przejazd z punktu A do B nie musi być nudny. Nie wiesz gdzie jechać i co zobaczyć w Szczecinie? Pomoże w tym Tobie kierowca taksówki. Zawiezie w najbardziej popularne miejsca, warte zwiedzenia, ale również w skromne i zaciszne. Taksówkarze znają topografię miasta, wiedzą co warto zwiedzić i o jakiej porze roku. Znają miasto jak własną kieszeń, więc czasami warto skorzystać z ich usług i przemieszczać się taxi po Szczecinie, aby zwiedzić i zobaczyć najważniejsze atrakcje.

Ile kosztuje przejazd taksówką w Szczecinie?

Opłata początkowa to średnio 7.00 zł do tego należy doliczyć około 2.50 zł za każdy przejechany kilometr w Taryf 1 (od 6:00 do 22:00 w dni powszechne). Szczecin jest rozległym miastem – ponad 300 km2 powierzchni. Przejazd z Punktu A do Punktu B przy krótkiej odległości (do 10km) to kosz rzędu 35 zł, natomiast dłuższy przejazd (około 20km) to już ponad 60 zł. Niemniej jednak przed przejazdem możecie dopytać taksówkarza ile orientacyjnie będzie kosztował kurs w wybrane miejsce – są oni w stanie określić kwotę na podstawie odległości.

Którą wybrać taxi w Szczecinie?

Jeśli zastanawiasz się z której taksówki skorzystać w pierwszym etapie sprawdź jakie oferują ceny za usługę przewozu osób oraz czy usługi, które Ciebie interesują są przez nich realizowane. Następnie przy każdej z korporacji znajdziesz ocenę poprzednich klientów oraz komentarz – warto zapoznać się z nimi, aby mieć pewność że korzystamy z taksówki na wysokim poziomie – rzetelna, cenowo odpowiednia, zadbana i starająca się zrealizować usługę na odpowiednim poziomie. Na końcu wystarczy zadzwonić i zamówić taxi pod swój adres.

Ciekawostki

  • Miasto: Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Powiat: M. Szczecin
  • Powierzchnia: 300,55 km2
  • Populacja: 396 472
  • Strefa numeracyjna: (+48) 91
  • Tablice rejestracyjne: ZS

Przykładowy cennik taxi Szczecin

Stargard Szczeciński od 150 zł
lotnisko Goleniów od 290 zł
Świnoujście od 350 zł
Berlin Alexanderplatz od 500 zł
Berlin lotnisko BER od 550 zł

Najczęstsze pytania taxi Szczecin

  • Oczywiście, większość korporacji oferuje taką usługę. Przed zamówieniem taxi sprawdź czy wybrana taxi oferuje taką usługę w szczegółowych informacjach.
  • Zdecydowanie tak, większość taxi oferuje już taką możliwość. Przy każdej z korporacji dodaliśmy informację o możliwości płatności – wejdź w wybraną taxi i zobacz czy oferuje taką możliwość.
  • Większość korporacji jako opłatę początkową ma ustawioną kwotę w granicy 7.00, natomiast wyróżnia się jedna Mix Taxi Szczecin z najniższą opłatą – 5.50 zł.

Gdzie znajdę taksówkę w Szczecinie?

Czy w tak wielkim mieście warto iść pieszo na postój taksówek? Zdecydowanie nie! Każda taksówka przyjedzie po Ciebie we wskazane miejsce. Natomiast jeśli jesteś w centrum miasta Szczecina i na już potrzebujesz wsiąść do taxi znajdziesz ją zapewne w takich miejscach jak dworzec PKP, dworzec autobusowy, centrum handlowe, stary rynek czy inne ważne punkty publiczne w mieście: