Taxi Lotnisko Gdańsk


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Taxi Airport Gdańsk

Coraz chętniej korzystamy z podróży samolotem, zwłaszcza że w naszym kraju powstało sporo lotnisk, z których możemy polecieć na drugi koniec świata. Wraz z tą popularnością rozwijają się też inne usługi, szczególnie mające związek z dojazdem na lotnisko. To dlatego między innymi, że lotniska oddalone są dość znacznie od centrów miast, więc aby bezproblemowo do nich dojechać, potrzeba sprawdzonego środka transportu. Najłatwiej i najszybciej można się tam dostać, korzystając z taksówki, które funkcjonują w każdym z miast.

Z Trójmiasta na lotnisko? Oczywiście z Taxi!

Tak jest też w Trójmieście, gdzie Taxi Gdańsk lotnisko od lat wybierane jest jako optymalna opcja – komfortowa, bezpieczna, pewna, a przy tym niedroga. Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy to trzecie co do wielkości lotnisko w Polsce. Położone w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy, około 10 km od centrum Gdańska i Sopotu oraz 23 km od centrum Gdyni. Najłatwiej na nie dostać się z iTaxi, z czego ochoczo korzystają mieszkańcy, turyści i goście przebywający w Trójmieście. Transfer na lotnisko z centrum Gdańska i Sopotu zajmuje aż 50 minut, podczas gdy taxi pokonuje tę trasę o połowę szybciej. Z taxi dojedziesz szybko i punktualnie, bez stresu i niepotrzebnych komplikacji.

Zobacz, jak łatwo zamówić taxi!

Z ZłapTaryfę bez problemu zamówisz taxi na godzinę, która Ci odpowiada. Możesz to zrobić na już lub z wyprzedzeniem. Kierowcy Taxi świetnie znają topografię miasta, zapewniając bezproblemowy dowóz na lotnisko. Wystarczy zainstalować aplikację wybranej Taxi, by zamówić taksówkę lub zamówić bezpośrednio na infolinię. Za przejazd możesz płacić za pośrednictwem aplikacji lub u kierowcy – kartą lub gotówką. Świetnie też sprawdza się portal Złap Taryfę, za pomocą którego sprawnie wyszukasz i zamówisz odpowiadające Ci taxi. To banalnie proste – wystarczy wybrać taxi, kliknąć na pole z telefonem i zamówić kurs. Niezależnie, czy zamawiasz taxi poprzez aplikację Taxi, czy za pomocą zlaptaryfe.pl, zrobisz to bez żadnych problemów.

Najbliższe taksówki:

Przykładowy cennik taxi lotnisko Gdańsk

Gdańsk Centrum od 70 zł
Sopot Centrum od 80 zł
Gdynia Centrum od 99 zł
Augustów od 1059 zł
Bydgoszcz od 519 zł
Elbląg od 205 zł
Kwidzyn od 299 zł
Olsztyn od 509 zł

Pytania o taxi Lotnisko Gdańsk

  • Przede wszystkim transfery z lotniska oraz na lotnisko, ale także prywatne wycieczki czy przejazdy biznesowe.
  • Z lotniska w Rębiechowie do Centrum Gdańsk jest około 15 kilometrów.
  • Tak, jest możliwość płatności kartą.

Lokalizacja taksówek w Bydgoszczy