Taxi Zielona Góra


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Czy warto korzystać z Taxi w Zielonej Górze

Zawsze znajdziesz za i przeciw, natomiast w tym przypadku jest więcej plusów i argumentów „za”. Taksówkarze na bieżąco znają wszystkie prace drogowe w mieście, przeszkody w postaci kolizji/wypadków czy zamkniętych ulic. To oni mają miasto w jednym paluszku i wiedzą jak tutaj się poruszać. Ponadto nie musisz martwić się o parkomaty, miejsce postojowe, a możesz zająć się rozmową przez telefon, czytaniem książki czy planowaniem dnia. To tylko jedne z podstawowych, ale jak istotnych argumentów. Nie jedź po alkoholu – to jeden z najistotniejszych argumentów – piłeś? nie wsiadaj za kółko, zamów taksówkę, która zawiezie Ciebie na dalszą imprezę lub do domu.

Z jakich usług taxi można skorzystać?

Poza podstawową usługą jaką jest przewóz osób taksówką w Zielonej Górze to większość oferuje między innymi dostarczenie kwiatów, drobne przesyłki kurierskie, zakupy na telefon, holowanie czy odpalanie auta na kable, ale także zlecenia stałe czy obsługę imprez okolicznościowych. Taksówkarz może przydać się na każdym etapie i w każdej chwili. Zabrakło paliwa – poproś taksówkarza, zapewne taxi przywiezie Tobie w kanistrze, nie możesz odpalić auta – zadzwoń po taxi, a kierowca przyjdzie z kablami.

Zwiedzanie taksówką po Zielonej Górze

Jak najbardziej to dobre rozwiązanie, które częściej można spotkać. To taksówkarz najlepiej będzie znał swoje miasto, w tym wypadku Zieloną Górę. Zawiezie Ciebie w najbardziej atrakcje miejsca lub takie gdzie nikogo nie ma, jest cisza i spokój, a może trochę sportu i rekreacji? W zależności czego oczekujesz poproś taxi w Zielonej Górze, aby zabrała Ciebie w takie miejsce.

Ile kosztuje przejazd taksówką?

Najniższa opłata początkowo to kosz rzędu 7.00 zł, do tego należy doliczyć każdy przejechany kilometr w Taryfie I – około 3.00 zł, a więc w zależności jak daleko jedziesz (10 km – około 40 zł) tyle zapłacisz. Pamiętaj, że czasami możesz negocjować cenę lub postarać się o rabat – rozmawiaj przed zamówieniem kursu lub jego rozpoczęciem.

Ciekawostki

  • Miasto: Zielona Góra
  • Województwo: lubuskie
  • Powiat: M. Zielona Góra
  • Powierzchnia: 278,32 km2
  • Populacja: 140 892
  • Strefa numeracyjna: (+48) 68
  • Tablice rejestracyjne: FZ

FAQ taxi Zielona Góra

  • Tak, większość korporacji oferuje taką usługę dodatkową m.in.: Bachus.
  • W zależności od korporacji od 7.00 zł (City Taxi Bis) do 8.00 zł (Hallo Taxi Zielona Góra).
  • Oczywiście, zdecydowana większość realizuje usługę transferu lotniskowego, m.in. do Lotnisko Pyrzowice

Gdzie znajdę taksówkę w Zielonej Górze?

Taksówka przyjdzie po Ciebie pod wskazany adres, natomiast jeśli chcesz iść na postój znajdziesz ich lokalizację na poniższej mapie: