Taxi Ełk


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Położone na Mazurach najludniejsze miasto Ełk przyciąga co roku setki turystów. Jeśli jesteś jednym z nim i potrzebujesz taksówki w Ełku mamy dla Ciebie propozycję. Powyżej znajdziesz dostępne korporacje taxi w Ełku, z których możesz skorzystać. Przed decyzją zweryfikuj ich opinie, oceny, a także ceny za kursy to pomoże w podjęciu decyzji. Po zakończonym kursie nie zapomnij o wystawieniu odpowiedniej oceny, dzięki której inni użytkownicy taxi będą wiedzieli czego mogą się spodziewać.

Co można zobaczyć w Ełku?

Miasto założone w 1425 roku położone na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i Sunowo. Znajdziesz w tej lokalizacji szereg ciekawych i wartych zwiedzenia zabytków. Należą do nich m.in. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa (zbudowany 1847-1850), Katedra św. Wojciecha Biskupa i Męczennika (zbudowany 1893 w stylu neogotyckim), zabudowy dawnego zamku krzyżackiego, Wieża ciśnień, Kościół Chrześcijan Baptystów (neogotycki), Park Solidarności (zabytkowy park miejski w Centrum Ełku), Most na Jeziorze Ełckim i wiele innych zabytków.

Relaks w Ełku

Jeśli szukasz tutaj chwili spokoju i wytchnienia znajdziesz go zapewne w jednym z wielu parków, które znajdują się w Ełku. Do dyspozycji jest Parki Solidarności (Centrum miasta), Promenada nad Jeziorem Ełckim, Plac Jana Pawła II (plac i park przy rzece Ełk), Park przy ul. Słowackiego, Park przy ul. Dąbrowskiego. Pamiętaj, że jeśli masz zbyt daleko do parku zawsze możesz skorzystać z taksi Ełk, do których numery znajdziesz powyżej.

Rozrywka w Ełku

Czy jesteś porą zimową czy letnią w Ełku zawsze znajdzie się miejsce na rozrywkę. Jeśli nie masz do dyspozycji swojego pojazdu zadzwoń na taxi, która dowiezie Ciebie w wybrane miejsce rozrywkowe. Począwszy od parku linowego, z którego możesz skorzystać jeśli potrzebujesz wyładować energię, a także parku wodnego, gdzie możesz świetnie bawić się w wodzie, a kończąc w sali zabaw jeśli posiadasz dzieci. Oczywiście letnią porą warto spędzić czas nad wodą – Jezioro Ełckie będzie idealnym do tego miejscem. Plaża, słońce i sprzęty wodne nad jeziorem zapewnią sporą dawkę rozrywki w połączeniu z relaksem.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

 • Miasto: Ełk
 • Województwo: warmińsko-mazurskie
 • Powiat: ełcki
 • Powierzchnia: 21,05 km2
 • Populacja: 61 928
 • Strefa numeracyjna: (+48) 87
 • Tablice rejestracyjne: NEL

Często zadawane pytania o taxi Ełk

 • Ełk to większe miasto z Mazur, dla którego obecnie posiadamy w systemie 5 dodanych taksówek.
 • Obecnie opinie zliczane są od dnia 24.04.2020 i czekamy na pierwsze informacje.
 • W takim wypadku sugerujemy kontakt z najbliższą korporacją z miasta Ełk, natomiast obecnie jest 5 korporacji, a zatem zawsze którąś można wybrać.
 • Znaczna część korporacji nie ma strony, a tym samym cennika. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z wybraną korporacją.