Taxi Kętrzyn


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taksówki w Kętrzynie

Dotarłeś do polskiego miasta Kętrzyn bez samochodu, które znajduje się w województwie warmińsko-mazurkism? Nie masz jak się poruszać, a chcesz zwiedzić miasto i okolice? To już nie problem. Powyżej znajdziesz listę taxi w Kętrzynie, które możesz wynająć do przemieszczania się z punktu A do B. Zamów wybraną przez siebie taxi, na podstawie zgromadzonych ocen i opinii.

Atrakcje w Kętrzynie

Miasto Kętrzyn, które swego czasu kojarzone było głównie z ośrodkiem przemysłowym dzisiaj znacznie się pomniejszył o liczbę mieszkańców. W mieście możesz zwiedzić kilka ciekawych miejsc, a między innymi Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego osadzone w Zamku Krzyżackim przy ulicy plac Zamkowy 1. Kolejnym punktem na mapie zwiedzania jest zapewne Wilczy Szanice, czyli pozostałości i ruiny po hitlerowskich bazach dowodzenia. W tym miejscu główną kwaterę miał A. Hitler, gdzie mógł nadzorować wojskami walczącymi z ZSRR. Warte dodania jest, że to miejsce w Mapach Google posiada już ponad 12 000 opinii i średnią ocenę 4.5. Jeśli natomiast jesteś w Kętrzynie w okresie Świąt Bożego Narodzenia musisz wstąpić do takiego miejsca jak „Konsulat Świętego Mikołaja”. Miejsce to znajduje się w Kętrzynie przy ulicy Dworcowej 11. Miejsce zarówno dla małych dzieci, jak i dorosłych. Wspaniała atrakcja i chwile spędzone z rodziną podczas produkowania własnych bombek.

Mało atrakcji w Kętrzynie? To nie koniec! Możesz zwiedzić również takie miejsca jak Mazurolandia i Park Miniatur, Ratusz – obiekt historyczny, Budynek dawnej Loży Masońskiej – obiekt historyczny czy Muzeum Mazurskie w Owczarni.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Kętrzyn
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Powiat: kętrzyński
  • Powierzchnia: 10,35 km2
  • Populacja: 27 629
  • Strefa numeracyjna: (+48) 89
  • Tablice rejestracyjne: NKE