Taxi Kwidzyn


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tutaj również znajdziesz listę taksówek w Kwidzynie: https://dobrataxi.pl/55/taxi/kwidzyn/

Kwidzyn to małe, ale urokliwe miasteczko położone w południowej części województwa pomorskiego. Położone nad rzeką Liwą oraz w odległości około 8 kilometrów od Wisły. Miasto o powierzchni 21,54 km kwadratowych zamieszkałe przez około 38 tys. mieszkańców. W okresie niemieckim miasto zwane Marienwerder, następnie przekształcone na Kwidzyń, a obecnie oficjalna nazwa miasta to Kwidzyn. Samochody w tym mieście poruszają się na tablicach rejestracyjnych GKW.

Co warto zobaczyć w Kwidzynie?

Jeśli chcecie zwiedzić małe miasteczko jakim jest Kwidzyn udajcie się na najbliższy postój taksówek zlokalizowany koło głównego dworca PKP. Wsiądźcie do taxi i w drogę! Pierwsze miejsce jakie warto zobaczyć i zwiedzić to niewątpliwie Zamek w Kwidzynie. Historyczna budowla, wzorowana na zamkach krzyżackich, która w 2018 roku otrzymała status pomnika historycznego. Kolejnym ciekawym miejscem do odpoczynku bądź spędzenia chwili w ciszy będzie Park Rekreacji Balaton znajdujący się nieopodal zamku. Z tego miejsca gdzie się nie wybierzecie warto skorzystać z taxi. Niestety ulica Wiślana i Górna, która czeka przed Wami jest pod kątem około 10% co sprawia, że niejeden pieszy staje zwycięsko na szczycie (końcu ulicy).

Co dalej? Jeśli potrzebujecie więcej relaksu można odwiedzić Tereny Rekracyjno-Wypoczynkowe Miłosna, gdzie możecie zajrzeć do stadniny koni lub małego ZOO. Na koniec wycieczki po Kwidzynie przejedźcie wieczorem wszystkie ronda i mosty, ciekawa zabawa, ale także i widok. Mosty są podświetlone, a ronda ciekawie ozdobione. Warto dodać, że jest to ewenement na ogólnopolską skalę, dlaczego? Sami się przekonajcie przejeżdżając przez ponad 16 rond :)

Tanie Taxi z Kwidzyna na lotnisko

Potrzebujesz szybko dostać się na lotnisko? Wylatujesz na wakacje lub do Anglii, Irlandii czy Szkocji? Najbliższe lotniska to Port Lotniczy Gdańsk-Wałęsa (110 km), Port Lotniczy Poznań-Ławica (280 km) lub Port Lotniczy Warszawa-Modlin (220 km). Zadzwoń na jedną z powyższych taxi i ustal odpowiednią cenę, która przykładowo za kurs na lotnisko Gdańsk może wahać się w okolicy 250-300zł.

Szukasz biura rachunkowego w Kwidzynie? Polecamy: Biuro rachunkowe Waga.

Ciekawostki

 • Miasto: Kwidzyn
 • Województwo: pomorskie
 • Powiat: kwidzyński
 • Powierzchnia: 21,54 km2
 • Populacja: 38 553
 • Strefa numeracyjna: (+48) 55
 • Tablice rejestracyjne: GKW

Często zadawane pytania o taksówki z Kwidzyna

 • Ile korporacji taxi z miejscowości Kwidzyn znajdę u was?

  Kwidzyn to małe miasto, w którym znajdziesz wiele taksówek. Obecnie w naszym rankingu branych pod uwagę jest 7 korporacji taxi.
 • Która taxi z miejscowości Kwidzyn cieszy się najlepszą opinią?

  Obecnie do najczęściej odwiedzanych korporacji taxi w Kwidzynie zaliczamy Radio Taxi (19666) i Pistowskie Taxi (2614444).
 • Co jeśli nie znalazłem u Państwa na stronie taxi z mojego miasta?

  Może być taki przypadek, że odwiedzając wybraną miejscowość np. Kwidzyn nie znajdujesz taxi, która pochodzi z tej lokalizacji. Znajdziesz jednak tam korporacje, które pochodzą z okolicznych miejscowości i zadeklarowały chęć dojechania do tej miejscowości by wykonać kurs.
 • Znalazłem taxi z Kwidzyna, ale nie ma cennika?

  Niektóre korporacje z Kwidzyna nie podają cennika do publicznej wiadomości na swoich stronach internetowych czy Facebooku. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie telefonu do korporacji w celu pozyskania informacji nt. cen.