Taxi Gniezno


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Zamów taksówkę w Gnieźnie

Dzięki naszemu portalowi ZłapTaryfę możesz szybko i bezproblemowo zamówić taksówkę w Gnieźnie. Na naszej stronie udostępniamy numery do wybranych taxi, cenniki, usługi realizowane przez poszczególne firmy, opinie oraz oceny klientów. Jeśli chcesz skorzystać z taksówki w Gnieźnie sprawdź pierw opinie oraz oceny, następnie warto zweryfikować cennik i na końcu wybrać numer – zadzwonić oraz zamówić taksówkę na wybraną godzinę oraz wskazaną lokalizację. Nie musisz szukać postoju taxi w Gnieźnie, pamiętaj że taksówka przyjedzie po Ciebie pod wskazaną lokalizację, a następnie zawiezie w wybrane miejsce.

Ile kosztuje taksówka w Gnieźnie?

Ceny mogą się różnić w zależności od korporacji. Dlaczego? A no z kilku względów. Pierwszy i najważniejszy to opłata początkowa, zaraz po wejściu do taxi masz już naliczoną opłatę początkową, która może wahać się od 5.00 zł nawet do 9.00 zł. Następnie za każdy przejechany kilometr naliczana jest opłata, ale w zależności w jakiej Taryfie obecnie jedziesz – w Taryfie I będzie taniej od 3.00 zł do 4.00 zł za każdy kilometr, a w Taryfie II będzie drożej od 4.00 zł do nawet 5.00 zł za każdy kilometr. W ostatecznym rozrachunku przejazd po mieście może wynieść od 20.00 zł do nawet 60.00 zł, w zależności gdzie chcesz jechać.

Czy warto korzystać z taxi w Gnieźnie?

Gniezno jest dość rozłożystym miastem o powierzchni ponad 40km2, przedostać się z punktu A do B pieszo może być zatem ciężko. Ponadto warunki panujące nie zawsze pozwolą na pieszą wędrówkę. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest wtedy taksówka Gniezno – wystarczy, że wybierze jedną w powyższych korporacji, zadzwonisz i zamówisz szybko taxi. Kierowca zna dokładnie topografię miasta, więc jeśli się gdzieś spieszysz będzie znał najszybszą trasę, którą możesz pojechać i dostać się do swojego celu.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Gniezno
  • Województwo: wielkopolskie
  • Powiat: gnieźnieński
  • Powierzchnia: 40,6 km2
  • Populacja: 67 570
  • Strefa numeracyjna: (+48) 61
  • Tablice rejestracyjne: PGN

Przykładowy cennik taxi Gniezno

Poznań od 150 zł
Września od 80 zł
Lotnisko Ławica od 180 zł

Pytania o taxi Gniezno

  • Na podstawie dostępnych informacji najniższa to 5.00 zł (Radio Taxi Lech) oraz 7.00 zł (Lux Taxi).
  • Tak, zdecydowana większość taksówek posiada terminal do płatności.
  • Najniższe znalezione kwoty do 3.00 zł/km (Lux Taxi) oraz 3.30 zł/km (Radio Taxi Lech).

Lokalizacja – taxi Gniezno