Taxi Opole


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Taxi Opole – czy warto korzystać z usług?

Chyba każdy jechał taksówką – to jest „must have”. Zawsze zdarza się przygoda, w której skorzystasz z usług taksówek. Wracasz z imprezy, klubu lub zabawy – korzystasz z taksówki. Jedziesz do kogoś na urodziny, imieniny, spotkanie biznesowe – często korzystasz z taksówki. Obecnie taxi to jedno z najczęściej wybieranych środków transportu z kilku względów – nie martwimy się o cenę paliwa, nie myślimy gdzie zaparkujemy, a dodatkowo czy trzeba korzystać z parkometru. Dzięki usługach taxi możemy wiele zaoszczędzić – czasu, opłat czy nerwów. Tak, taksówka w Opolu to dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Z jakich usług taxi mogę skorzystać?

Poza sztandarową usługą, czyli przewozem osób kierowcy taxi oferują szeroką gamę dodatkowych usług. O poszczególnych usługach napisaliśmy przy każdej z korporacji. Należy wejść w wybraną taxi i zobaczyć jaką dodatkową usługę oferują. Natomiast na ogół są to między innymi: dostawa kwiatów, drobnych przesyłek kurierskich czy realizacja zakupów. To nie wszystko – jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji i nie możesz odpalić auta – też możesz liczyć na taksówkarzy: odpalanie aut od kabli, dostawa paliwa, wymiana koła czy holowanie. Ponadto w Opolu ciekawą usługą jest „Zwiedzaj z Halo Bis” – dzięki tej usłudze możesz szczegółowo poznać piękne miasto Opole, bo kto lepiej zna miasto jak nie kierowca taxi w Opolu?

Ile kosztuje przejazd taksówką w Opolu?

Opłaty początkowe za przejazd zaczynają się już od 7.00 zł. Natomiast nie zawsze to jest podstawa do wyboru odpowiedniej taksówki w Opolu. Mniejsza opłata początkowo często idzie w parze z wyższą opłatą za każdy przejechany kilometr. Tutaj należy sprawdzić w jakiej taryfie będziemy korzystali z usług taxi, więcej o taryfach napisaliśmy tutaj: Taryfy taxi – kiedy jakie obowiązują. Cena za każdy kilometr wacha się w Opolu od 2.50 zł/km w wzwyż. Przed przejazdem zobaczcie ile całość usługi będzie Was kosztowała – wystarczy opłatę początkową dodać do ilości kilometrów pomnożonych przez kwotę za każdy kilometr.

Którą wybrać taxi w Opolu?

W naszym rankingu znajdziecie aż 8 taksówek z Opola. Każda posiada swoje walory. Każda jest inna i to Wy powinniście zdecydować, z którą warto nawiązać dłuższą współpracę i korzystać z ich usług. Dzięki opiniom pozostawionym po przejazdach kolejnym użytkownikom (potencjalnym klientom) będzie łatwiej podjąć decyzję i wybrać tą odpowiednią taksówkę. Zatem po kursie pozostaw opinie.

Ciekawostki

  • Miasto: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Powiat: M. Opole
  • Powierzchnia: 148,99 km2
  • Populacja: 127 839
  • Strefa numeracyjna: (+48) 77
  • Tablice rejestracyjne: OP

Najbliższe postoje:

Przykładowy cennik taxi Opole

Brzeg od 199 zł
Katowice od 399 zł
Kluczbork od 190 zł
Lotnisko Pyrzowice od 390 zł
Lotnisko Wrocław od 390 zł

FAQ taxi Opole

  • Oczywiście, każda z korporacji oferuje transfer na lotnisko i z lotniska. Przykładowo na Lotnisko Pyrzowice cena za transport zaczyna się od 390 zł.
  • Owszem, zdecydowana większość taksówek w Opolu ma już takie rozwiązanie.
  • Opłata początkowa wacha się w granicach między 7.00 a 8.00 zł, dlatego warto sprawdzać kwotę za przejazd każdego kilometra w Taryfie I lub Taryfie II.

Gdzie znajdę taksówkę w Opolu?

W tak rozległym mieście nie ma sensu szukania postoju taxi – lepiej zadzwoń na jeden z powyższych numerów i zamów taksówkę pod swoją lokalizację. Jeśli natomiast chcesz iść na postój taxi w Opolu to poniżej znajdziesz ich lokalizację: