Taxi Ruda Śląska


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi Ruda Śląska

Miasto położone na Górnym Śląsku o znacznej powierzchni ponad 77 km2. Położone w bliskim sąsiedztwie z A4 – szybki dostęp na zachód i wschód Polski. Jeśli znaleźliście się w tym urokliwym mieście nie możecie wyjechać bez zwiedzania. Nie masz samochodu? Zadzwoń po taxi w Rudzie Śląskiej. Powyżej znajdziesz numery na taksówki w tym mieście. Wykręć numer i zamów taxi pod swoją lokalizację, aby wybrać się w dalszą podróż. Polecamy zwiedzić takie miejsca jak Aquadrom, Zamek Chudowie, Muzeum PRL-u, Park Fazaniec, Wieżę KWK czy Stary Rynek miasta. Pamiętaj, że jeśli nie masz pomysłu gdzie jechać taksówkarz, który zna całą Rudę Śląską w jednym paluszku podpowie Tobie, gdzie warto jeszcze się wybrać i co zobaczyć.

Opinie o taksówkach w Rudzie Śląskiej

Pamiętaj, aby przed zamówieniem taksówki w Rudzie Śląskiej sprawdzić dokładnie opinie. W tym celu wejdź na naszą stronę, wybierz firmę, z którą chcesz jechać a następnie zapoznaj się z opiniami oraz ocenami dodanymi przez poprzedników. Opinie pozwalają podjąć właściwą decyzję. Do tego należy zwrócić uwagę na cennik, który znajduje się przy każdej z taxi Ruda Śląska. To wszystko może wpływać na Twoją decyzję. To ważne i istotne kwestie. Jeśli zakończysz swój przejazd, nie zapomnij pozostawić opinii dla kolejnych – potencjalnych klientów tej firmy.

Ile kosztuje przejazd taxi w Rudzie Śląskiej

Wybierając taxi West na wejściu jako opłatę początkową zapłacisz 7.00 zł, za każdy następny przejechany kilometr w Taryfie dziennej (I) będzie to 1.99. Jeśli jedziesz krótki odcinek około 5-10 kilometrów możesz spodziewać się opłaty w wysokości 20-30 zł, natomiast dłuższe odcinki, a pamiętajmy że Ruda Śląska to 77 km2, możesz nawet zapłacić 50-60 zł za kurs. Przed realizacją usługi możesz także podpytać kierowcę ile wyniesie potencjalnie opłata za przejazd, oni znajdą na tyle dobrze topografię miasta, że mogę to wstępnie oszacować.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Ruda Śląska
  • Województwo: śląskie
  • Powiat: M. Ruda Śląska
  • Powierzchnia: 77,73 km2
  • Populacja: 136 423
  • Strefa numeracyjna: (+48) 32
  • Tablice rejestracyjne: SRS

Najczęstsze pytania o taxi Ruda Śląska

  • W zależności od firmy będą to m.in. drobne zakupy na telefon, transfer lotniskowy czy dowóz dzieci do szkoły i przedszkola. Wszystkie informacje o realizowanych dodatkowych usługach znajdziecie wchodząc w wybraną taxi.
  • Najniższa opłata początkowa wynosi 6.00 zł w Taxi West oraz Tele Taxi Ruda Śląska.
  • Obecnie mamy dodanych 9 taksówek.

Gdzie znajdę taksówkę w Rudzie Śląskiej?

Taksówki głównie zlokalizowane są w najczęściej uczęszczanych miejscach – m.in. Ruda Śląska Plaza czy dworzec PKP. Niemnie jednak nie musisz iść na postój, abyb skorzystać z usługi transportu. Wystarczy, że zadzwonisz pod jedną z powyższych taxi i zamówisz kurs z Twojego miejsca. Taksówka przyjedzie po Ciebie pod wcześniej wskazany adres.