W czasach kiedy na rynku usług jest coraz większa konkurencja, a klient ma znacznie większe wymagania firmy prześcigają się z ofertami swoich usług. Do innowacji możemy zaliczyć również firmy taksówkarskie, które oprócz przewozu osób oferują nam swoje dodatkowe usługi.

Zamawianie taxi nie musi odbywać się telefonicznie, na rynku usług taksówkarskich są korporacje, u których usługę można zamówić przez internet lub aplikację. Wystarczy pobrać darmową aplikację Taxi online i zamówić taksówkę na określony dzień i godzinę. Zamawiając taksówkę przez aplikację nie musimy nawet znać adresu, pod który ma przyjechać kierowca taxi. Na ekranie telefonu widzimy taksówkę online, a kiedy podjedzie otrzymamy powiadomienie.

W ramach działań w zapobieganiu rozprzestrzeniania się COVID -19 każdy kierowca jest dzisiaj zaopatrzony w maseczkę i rękawiczki, natomiast każdy klient korzystający z przewozu taxi musi również mieć założoną maseczkę dla bezpieczeństwa swojego i kierowcy taksówki. Kierowcy posiadają w taksówce płyn do dezynfekcji rąk dla każdego klienta oraz dezynfekują pojazd.

Korzystając z usług taxi nie zawsze mamy przy sobie gotówkę, dlatego firmy taksówkarskie dopasowując się do potrzeb klientów są wyposażeni w terminale płatnicze, co jest dużym udogodnieniem dla wielu osób korzystających z usług taxi.

Drobne zakupy

Korporacje taxi w swojej ofercie mają również całodobowe zakupy. Kierowca otrzymując zamówienie zrobi za nas zakupy i przywiezie pod wcześniej umówiony adres o określonej godzinie. To udogodnienie jest dzisiaj szczególnie przydatne. Jesteś chory i nie możesz wyjść z domu, taksówkarz zrobi za ciebie zakupy w aptece i przywiezie pod wskazany adres. W czasie domówki skończyły nam się potrzebne produkty, możesz je zamówić z dowozem taxi.

Dowóz jedzenia z restauracji

Restauracja, w której zamówiłeś posiłek nie oferuje dań na wynos, kierowca taksówki odbierze je i dowiezie do Ciebie. Zakupy na telefon z dostawą do domu to jedna z najczęściej wykorzystywanych usług przez klientów korzystających z taxi.

Dowóz dzieci do szkoły

Firmy taksówkarskie wyszły również naprzeciw potrzebom rodziców i oferują bezpieczne przejazdy dedykowane dzieciom. Bezpieczny odbiór dziecka ze szkoły czy na przykład dowóz na dodatkowe zajęcia naszej pociechy, to usługa oferowana przez taxi. Zamawiając taxi przez aplikację mamy możliwość monitorowania przejazdu naszego dziecka.

Taxi dla większej grupy – VAN

Jeżeli potrzebujemy skorzystać z przewozu taksówką w większym gronie, mamy możliwość zamówić pojazd dostosowany do przewozu większej ilości osób. Takie pojazdy także są dostępne w firmach taksówkarskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów korzystających z taxi wdrożony został duży wachlarz usług, natomiast rolą każdego kierowcy taxi jest dzisiaj nie tylko punktualne pojawienie się po klienta oraz szybkie dowiezie go do punktu celowego, to również zadowolenie z korzystania z pozostałych usług.

Pozostałe usługi

  • transfer na lotnisko
  • obsługa imprez okolicznościowych
  • auto pomoc – holowanie, dowóz paliwa, odpalania auta
  • odprowadzanie samochodu klienta
  • wynajem auta z kierowcą
  • drobne przesyłki kurierskie
  • dostarczanie kwiatów / listów