Taxi Dąbrowa Górnicza


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi Dąbrowa Górnicza

Miasto położone u skrzyżowaniu dróg S1 oraz DK94. Znajdziecie w pobliżu liczne zbiorniki wodne oraz wiele atrakcji – m.in. Zamek Rabsztyn, Aquapark Nemo czy Muzeum Sztygarka. Wiele możliwości i atrakcji w jednym miejscu. Jeśli jesteście w tym urokliwym mieście możecie skorzystać z dostępnych taksówek w Dąbrowie Górniczej, aby nie musieć poruszać się po omacku. Każdy z kierowców podpowie Wam, gdzie warto jechać, co zobaczyć oraz zwiedzić w mieście. Powyżej przygotowaliśmy listę taxi Dąbrowa Górnicza, do których możecie zadzwonić i z których usług możecie skorzystać 24h. Większość z taksówek w Dąbrowie oferuje możliwość płatności kartą oraz gotówką. Potrzebujesz taxi w Dąbrowie Górniczej? Wejdź na nasze portal ZłapTaryfę, wybierz taxi i zadzwoń z rezerwacją kursu.

Opinie o taxi w Dąbrowie Górniczej

Do każdej z firm możecie dodać opinię po zakończonym kursie. Taka informacja o przejeździe ułatwi kolejnym klientom wybór odpowiedniej korporacji taxi w Dąbrowie. Warto zatem pozostawić opinię oraz ocenę z przejazdu. W drugą stronę – jeśli potrzebujecie transportu i szukacie taksówki, pierw zapoznajcie się z opiniami poprzedników. Takie informacje pozwolą Wam podjąć odpowiedni wybór przed rozpoczęciem usługi.

Ile kosztuje taksówka

Opłata początkowa w Dąbrowie Górniczej jest stosunkowo na niskim poziomie patrząc przez pryzmat innych miast, 5-6 zł na start to bardzo mało. Podobnie opłata w Taryfie I czy II też jest niska 2.50 czy 3.00 zł/km to bardzo mało. Natomiast Dąbrowa Górnicza to miasto o powierzchni ponad 188km2, a to już sporo. Zatem w zależności czy chcecie jechać blisko – kurs pewnie wyniesie w okolicach 20-40zł, czy daleko – tutaj może być już nawet 50-70zł. Przed rozpoczęciem kursu, warto zapytać taksówkarza jaka potencjalnie będzie kwota do zapłaty.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Dąbrowa Górnicza
  • Województwo: śląskie
  • Powiat: M. Dąbrowa Górnicza
  • Powierzchnia: 188,73 km2
  • Populacja: 118 285
  • Strefa numeracyjna: (+48) 32
  • Tablice rejestracyjne: SD

Najczęstsze pytania o taxi Dąbrowa Górnicza

  • Najczęściej jest to 5.00 zł w większości korporacji – m.in.: Cosmos Taxi, Taxi Silesia Express czy Radio Taxi Beta.
  • Najmniej, bo 2.50 zł/km zapłacicie m.in. w Lagan Taxi oraz Cosmos Taxi.
  • Tak, praktycznie wszystkie korporacje realizują drobne zakupy na telefon. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce każdej z firm.

Gdzie znajdę taksówkę w Dąbrowie Górniczej?

Postoje znajdziecie w najbardziej publicznych miejscach – Dworzec PKP, Stary Rynek czy Centrum Handlowe. Ale co ważne – nie musisz iść pieszo na postój, aby skorzystać z usugi taxi. Wystarczy, że zadzwonisz pod jeden z numerów taksówek i zamówisz usługę pod wskazany adres. Kierowca przyjedzie po Ciebie w miejsce, w którym się znajdujesz.