Taxi Iława - Opinie i Ceny0 / 5 (opinii: 0)

0 / 5 (opinii: 0)

0 / 5 (opinii: 0)

1 / 5 (opinii: 1)

0 / 5 (opinii: 0)

Tanie taxi w Iławie

Jesteś w mieście Iława i szukasz transportu? Skorzystaj z taxi w Iławie, zadzwoń pod jeden z numerów na powyższej liście. Większość taxi oferuje między innymi obsługę uroczystości, przewóz dzieci, drobne zakupy czy transfer na lotnisko. Zanim wybierzesz taxi w Iławie zapoznaj się z opiniami, ich cennikiem czy ocenami klientów.

Iława

Miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, a dokładniej na Pojezierzu Iławskim. Iława słynie z pobliskiego jeziora – najdłuższe w Polsce – Jeziorak. Miasto przecina droga krajowa numer 16 prowadząca z Grudziądza do Ostródy.

Atrakcje Iława

Do głównych atrakcji tego miasteczka należy oczywiście jezioro Jeziorak. Główna atrakcja, która przyciąga i napędza turystów w tym mieście. Jeśli nie masz środka transportu skorzystaj z taksówki w Iławie i jedź zobaczyć najdłuższe jezioro Polski. Jeziorak jest często wybierany przez sportowców wodnych, a to wiąże się także z dobrze rozbudowanym zapleczem dla jednostek wodnych. Na miejscu możecie skorzystać z dostępnych wypożyczalni – nie musicie posiadać własnego sprzętu wodnego.

Co dalej? W Iławie jest jeszcze kilka ciekawych miejsc, do których możesz pojechać taxi. Jedna z największych wysp na Jezioraku – Wielka Żuława. Wyspa, na której znajdują się ośrodki wypoczynkowe, warta zwiedzenia i zobaczenia. Kolejnym punktem wyprawy może być port śródlądowy w Iławie, który jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów na Warmii i Mazurach. W miasteczku dostępne są także inne miejsca do rozrywki: Centrum Turystyczno-Rekreacyjne z dwoma basenami, kręgielnią, grotą solną czy siłownią.

Jeśli potrzebujesz więcej atrakcji, więcej zwiedzania – zapewne otrzymasz takie informacje od taksówkarza, z którym możesz objechać miasteczko.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Iława
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Powiat: iławski
  • Powierzchnia: 21,88 km2
  • Populacja: 33 128
  • Strefa numeracyjna: (+48) 89
  • Tablice rejestracyjne: NIL