Taxi Jastrzębie-Zdrój


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi Jastrzębie-Zdrój

Na południu województwa śląskiego jest położone miasto Jastrzębie Zdrój. Liczba zamieszkałej ludności w Jastrzębiu Zdroju oscyluje w granicach 89 tysięcy. Do miasta i z miasta kursują tylko autobusy, ostatni pociąg osobowy dotarł do miasta w 2001 roku. Władze Jastrzębia Zdrój od lat starają się o wykorzystanie dostępnej już infrastruktury linii kolejowych oraz budowę dworca kolejowego. Jeżeli chcemy poczuć czar dawnego uzdrowiska w Parku Zdrojowym, a także zobaczyć miasto z wielką historią, to warto skorzystać z usług taksówki, którą przemierzymy uliczki miasta.

Czy w Jastrzębiu Zdroju jest taxi?

W Jastrzębiu Zdroju jest kilka korporacji taksówek, a dzisiejszy taksówkarz to sympatyczna osoba, która zawiezie nas do celu. Nie wychodząc z pokoju hotelowego możemy zamówić przez telefon jedną z usług jakie oferują korporacje taksówkarskie w Jastrzębiu Zdroju, a mianowicie zakupy na telefon. Taksówkarz zrobi za nas zakupy i dostarczy do pokoju hotelowego.

Będąc w Jastrzębiu Zdroju możemy zamówić telefonicznie taksówkę, którą chcemy przemierzyć uliczki miasta, dzwoniąc na jedną z ośmiu działających korporacji taksówkarskich. Przed kursem warto spytać taksówkarza o koszt przejazdu. Za usługę oprócz płatności gotówką, możemy również zapłacić kartą płatniczą lub Blikiem. Taksówkarz zapewni nam bezpieczną podróż oraz zaproponuje ciekawe miejsca, które warto zobaczyć w Jastrzębiu Zdroju. Miejscem, które warto zobaczyć w mieście jest pijalnia wód, do której przychodzą turyści napić się uzdrawiającej wody. W mieście jest kilka zabytkowych obiektów, które warto zobaczyć. Często najcenniejszymi zabytkami w miastach są kościoły i tak też jest w Jastrzębiu Zdroju. Kościół Wszystkich Świętych oraz Sanktuarium Bożej Opatrzności to cenne, zabytkowe budowle. Strategicznym miejscem miasta jest ulica 1 Maja, przy której dawniej utworzyła się baza hotelowa dla gości z uzdrowiska. Natomiast głównym miejscem miasta, gdzie znajduje się najwięcej zabytków jest Park Zdrojowy oraz wspomniana pijalnia wód. W 1994 roku została zakończona działalność uzdrowisk w Jastrzębiu Zdroju, które niegdyś z nich słynęło, a wszystkie obiekty uzdrowiskowe przekształcono na usługowe, administracyjne lub mieszkalne.

Taxi na lotnisko z Jastrzębia Zdrój

Jeżeli będziemy chcieli zakończyć swoją wycieczkę po Jastrzębiu Zdroju, a powrót planujemy samolotem, warto skorzystać z usług taksówkarskich. Taksówkarz bezpiecznie zawiezie nas do oddalonych 88 km Pyrzowic, gdzie znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, który dysponuje jedną z najdłuższych dróg startowych w Polsce.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Jastrzębie-Zdrój
  • Województwo: śląskie
  • Powiat: M. Jastrzębie-Zdrój
  • Powierzchnia: 85,33 km2
  • Populacja: 88 038
  • Strefa numeracyjna: (+48) 32
  • Tablice rejestracyjne: SJZ

Najczęstsze pytania taxi

  • Obecnie znajdziesz u nas 8 taksówek.
  • Tak, można płacić gotówką, kartą płatniczą oraz Blikiem.
  • Najniższa opłata początkowa to 5.00 zł w Polskie Taxi.

Gdzie znajdę taksówkę w Jastrzębiu Zdrój?

Po co szukać taksówkę w mieście? Kierowca przyjedzie do Ciebie jak wskażesz adres. Nie musisz chodzić i szukać postoju, niemniej jednak jeśli już chcesz to wszystkie dostępne postoje taxi w Jastrzębiu Zdrój znajdziesz na poniższej Mapie Google: