Taxi Leszno


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Zamów taksówkę w Lesznie

Przeurocze miasto Leszno przecinają główne drogi S5 oraz DK12. Jeśli udało się Wam tutaj zatrzymać na dłużej to pewnie skorzystacie z usług taxi, tak samo jak mieszkańcy Leszna. Powyżej przygotowaliśmy zestawienie 5 taksówek, które są do Waszej dyspozycji 24h. Każda z taxi zajmuje się transportem osób, ale również realizuje usługi dodatkowe – jakie? Sprawdźcie w informacjach podanych dla poszczególnych taksówek. Przed skorzystaniem z usług taxi Leszno zapoznajcie się z opiniami oraz ocenami poprzednich klientów. Warto przeczytać, ale również po przejeździe dodać swoją opinię. Zamówienie taxi w Lesznie jest proste – wystarczy zapoznać się z opiniami i ocenami, sprawdzić wysokość opłaty początkowej oraz opłaty w Taryfie I lub II – wiadomo tańsza taxi, mniej zapłacimy – a na końcu wybrać numer i zadzwonić.

Ile kosztuje taksówka w Lesznie?

Przejazd taxi w Lesznie może być w granicach od 20 do 100 zł, w zależności od długości trasy, obecnej Taryfy oraz ewentualnych postojów po drodze. Jeśli natomiast chcecie znać dokładny koszt przejazdu to przed zamówieniem taksówki zapytajcie ile to Was wyniesie – kierowca lub dyspozytor powinni Was o tym poinformować.

Czy warto korzystać z taxi Leszno?

Pamiętaj – kierowca taksówki najlepiej zna topografię miasta, obecne korki oraz roboty drogowe. Jeśli spieszysz się w wybrane miejsce w Lesznie to taksówkarz wybierze najbardziej optymalną trasę. Jazda taksówką jest często wybierana jako dojazd do pracy, transport dzieci do szkoły czy przedszkola oraz podwózka na zakupy. W weekendy najczęściej dzwonimy po taxi przed imprezą lub wracając z niej do domu. Wtedy taksówkarze mają najwięcej pracy – kto chce po udanej imprezie wracać pieszo? Tak, warto korzystać z taxi w Lesznie.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Leszno
  • Województwo: wielkopolskie
  • Powiat: M. Leszno
  • Powierzchnia: 31,9 km2
  • Populacja: 62 854
  • Strefa numeracyjna: (+48) 65
  • Tablice rejestracyjne: PL

Przykładowy cennik taxi Leszno

Augustowo od 70 zł
Gostyń od 150 zł
Poznań Ławica od 300 zł
Wrocław Lotnisko od 400 zł
Warszawa Modlin od 1600 zł

Pytania o taxi Leszno

  • Opłata początkowa jest w okolicy 9.00 zł.
  • Tak, praktycznie wszystkie taksówki umożliwiają taką metodę płatności.
  • Poza transportem osób możecie skorzystać również z drobnych zakupów na telefon, holowania, obsługę imprez okolicznościowych, dostarczanie kwiatów czy usługi dla firm.

Lokalizacja taxi Leszno