Taxi Jarocin


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi Jarocin

Miasto Jarocin połączony DK11, DK15 oraz DK12 zlokalizowane w zachodniej części polski – województwie wielkopolskim. Znajdziecie tutaj sporo atrakcji, z których możecie skorzystać. Do każdego z tych miejsc może Was zawieść taksówka z Jarocina. Powyżej przygotowaliśmy listę dostępnych taksówek w Jarocinie. Do każdej z taksówki znajdziecie numer telefonu, pod którym możecie ich zamówić. Przed wybraniem taxi zapoznaj się z dodanymi opiniami oraz ocenami poprzednich klientów. To pomoże Tobie przy wyborze odpowiedniej taxi do realizacji Twojego zlecenia. Ponadto przy taxi dodaliśmy takie informacje jak usługi dodatkowe czy linki do stron www, abyście mogli ich lepiej poznać lub skorzystać z dodatkowych ich usług.

Jaka jest cena taxi w Jarocinie?

Jarocin to miasto o powierzchni ponad 12 kilometrów. Niestety żadna z taksówek nie udostępniła publicznie cennika z Jarocina, natomiast po powierzchni miasta można domniemać, że kwota za przejazd w mieście powinna wahać się w granicach 20-40 złotych. Wszystko zależy także od taryfy, w której będziecie jechali I lub II. Przed przejazdem możecie zapytać się taksówkarza jaka jest opłata początkowa oraz cena za każdy kilometr – to pomoże szybko obliczyć przybliżoną kwotę za przejazd.

Pamiętaj, aby po przejeździe taksówką w Jarocinie pozostawić swoją opinię przy wybranej taxi – zostaw ocenę oraz dodaj kilka słów o przejeździe. To pozwoli kolejnym potencjalnym klientom zdecydować o wyborze taxi.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Jarocin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Powiat: jarociński
  • Powierzchnia: 16,23 km2
  • Populacja: 26 353
  • Strefa numeracyjna: (+48) 62
  • Tablice rejestracyjne: PJA

Najczęstsze pytania taxi Jarocin

  • Znajdziecie u nas 6 numerów telefonów do taxi Jarocin.
  • Żadna z korporacji nie udostępniła takiej informacji, natomiast od 1 stycznia 2022 roku każdy przedsiębiorca musi umożliwić płatność bezgotówkową (przelew, blik, karta płatnicza).
  • Zazwyczaj są to drobne zakupy, dostarczanie przesyłek, transfer lotniskowy czy dowóz dzieci do szkoły/przedszkola.

Gdzie znajdę taksówkę w Jarocinie?

Wszystkie taksówki zlokalizowane są w głównych punktach miasta. Zazwyczaj są to sklepy handlowe, dworce czy starówki. W Jarocinie znajdziesz taxi między innymi w okolicach starego miasta, Aquaparku czy dworca PKP. Dokładne lokalizacje zobaczysz na poniższej mapie z taksówkami z Jarocina. Natomiast, po co iść pieszo na taxi? Zadzwoń po wybraną taksówkę, a ona podjedzie po Ciebie w miejsce, gdzie będziesz czekać.