Taxi Kościerzyna


Reklama Twojej Taxi w tym miejscu?
Napisz do nas w jakim mieście chcesz reklamę na adres: admin@zlaptaryfe.pl


Tanie taxi w Kościerzynie

Kościerzyna jest położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim. W Kościerzynie jest około 24 tysiące mieszkańców. Miasto pretenduje do miana stolicy malowniczych Kaszub. Nieduże, urokliwe miasto przyciąga wielu turystów. Przyjeżdżając do Kościerzyny pociągiem wysiądziemy na stacji kolejowej, która powstała w 1885r. W dalszą wycieczkę po Kościerzynie i okolicach możemy wybrać się taksówką, którą zamówimy przez telefon lub bardzo łatwo znajdziemy postój taksówek, które zlokalizowane są w najbardziej znanych miejscach miasta.

Taksówki Kościerzyna

Bez problemu skorzystamy z usług firm taksówkarskich, taksówki w mieście są idealnym rozwiązaniem transportowym, jeżeli chcemy szybko i sprawnie dojechać do celu, nie błądzić po nieznanym nam mieście. W Kościerzynie jest kilka korporacji taksówkarskich, które oferują przewóz w dobrej cenie, zapewniają dyskrecję i dyspozycyjność, zapewniają zrobienie drobnych zakupów z dostarczeniem na podany adres.

Co zobaczyć w Kościerzynie?

Jeżeli jesteśmy w Kościerzynie to warto zobaczyć kilka ciekawych miejsc, które są w mieście i okolicach. Można zadzwonić po taksówkę, którą przemierzymy uliczki miasta. Przed kursem spytajmy taksówkarza o koszt podróży, który zawsze jest uzależniony od kilku elementów, takich jak typ taryfy, czas postoju, odległość kursu. W Kościerzynie warto wstąpić do Muzeum Kościerskiego, Muzeum Kolejnictwa i Muzeum Akordeonu. Rynek ze średniowiecznym układem ulic jest centralnym punktem miasta, który otaczają malownicze kamieniczki. Na rynku stoi pomnik w formie ławeczki, przedstawiający Remusa, bohatera jednej z epopei Kaszubskiej. Kościół farny Świętej Trójcy to piękna, neobarokowa budowla, skrywająca zabytki z XVI i XVIII wieku. W Kościerzynie znajduje się muzeum American Old Cars, w którym wystawiono kolekcję historycznych pojazdów amerykańskich z lat 60-70 dwudziestego wieku. Większość pojazdów z kolekcji jest w bardzo dobrym stanie. W mieście znajduje się również wybudowny w stylu neogotyckim piękny kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego, pomnik Pomordowanych Nauczycieli, Wzgórze Księżniczki Gertrudy. 13 kilometrów od Kościerzyny znajduje się piękne jezioro Wdzydze, gdzie możemy podziwiać uroczy krajobraz z wieży widokowej o wysokości 36 metrów. Dla pasjonatów narciarstwa w Wieżycy odległej 15 km od Kościerzyny, znajduje się stok narciarski Koszałkowo z wyciągiem. Zlećmy taksówkarzowi również kurs do odległego 15 km od Kościerzyny Szymbarku, w którym znajduje się dom do góry nogami, budynek o dziwnej architekturze.

Najbliższe postoje:

Ciekawostki

  • Miasto: Kościerzyna
  • Województwo: pomorskie
  • Powiat: kościerski
  • Powierzchnia: 15,83 km2
  • Populacja: 23 698
  • Strefa numeracyjna: (+48) 58
  • Tablice rejestracyjne: GKS

Gdzie znajdę taksówkę w Kościerzynie?

Każda taksówka przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, natomiast jeśli chcesz iść na postój taxi zobacz poniższe ich lokalizacje w Kościerzynie: